Herbaty Szlachetne - hurtownia herbaty

Witamy na stronie internetowej firmy Herbaty Szlachetne Sp. z o. o. - hurtownia herbaty, hurtownia kawy, yerba mate i akcesoriów.

Zapraszamy do współpracy herbaciarnie, kawiarnie, sklepy z herbatą, kawą i yerba mate, sklepy ze zdrową żywnością i innych przedsiębiorców zainteresowanych naszym asortymentem.

Aby mieć dostęp do cen w hurtowni internetowej konieczna jest rejestracja. Ofertę w formie pliku PDF można otrzymać po kontakcie mailowym, przesyłając nam kopię zaświadczenia o prowadzeniu działalności gospodarczej, kopię nadania NIP oraz numer telefonu kontaktowego w celu prawidłowego wypełniania faktur.

Zamówienia przyjmujemy e-mailem, telefonicznie, faxem oraz przez niniejszą hurtownię internetową.

Jesteśmy dystrybutorem i importerem dostarczającym herbatę, kawę i yerba mate do naszych klientów od ponad 20 lat. Doświadczenie jakie zdobyliśmy przez ten czas pozwala nam zaoferować Państwu najwyższej jakości produkty w przystępnej cenie zachowując wysoki standard obsługi klienta.

Obsługujemy zarówno dużych jak i małych odbiorców, a także realizujemy pojedyncze zamówienia np. na herbatę reklamową dla agencji marketingowych czy prezenty firmowe.

Naszą przewagą jest indywidualne podejście do klienta i ogromna elastyczność. Możemy przygotować niemal dowolną mieszankę na Państwa specjalne zamówienie, spakować je w małe torebki i okleić piękną etykietą - otrzymają Państwo produkt gotowy do sprzedaży.

Recommended

Aktualności